کتاب ,شبکه ,آموزشی ,ترجمه ,برنامه ,دانشجویان ,برنامه آموزشی ,عنوان منبع ,کتاب رمزنگاری ,نمره برای ,سرفصل مصوب

دانشجویان درس امنیت شبکه باید در نخستین جلسه آموزشی که در تاریخ چهاردهم بهمن ماه تشکیل خواهد شد شرکت نمایند. برنامه آموزشی درس امنیت شبکه در چهارده جلسه آموزشی تدوین شده است که جزییات آن از طریق لینک زیر در دسترس می باشد. همچنین سیلابس (سرفصل) مصوب وزارت علوم برای این درس سه واحدی نیز جهت آگاهی شما آورده شده است:

برنامه آموزشی درس امنیت شبکه (به روز رسانی شده در تاریخ 23 بهمن ماه)
حجم: 164 کیلوبایت

سرفصل مصوب درس امنیت شبکه
حجم: 841 کیلوبایت

ارزشیابی دانشجویان در درس امنیت شبکه به شرح زیر است:

یکم. 30 درصد نمره برای انجام کار کلاسی و پروژه ها در طول ترم جاری
دوم. 70 درصد نمره برای امتحان پایان ترم

کتابی که به عنوان منبع اصلی این درس در نظر گرفته شده است کتاب "رمزنگاری و امنیت شبکه"  آقای ویلیام استالینگ است. دانشجویان می توانند این کتاب را از طریق لینک زیر دریافت نمایند. بدیهی است استفاده از ترجمه های موجود از این کتاب و یا کتاب های دانشگاهی دیگری که بتواند سرفصل های مورد نظر این کتاب را پوشش دهد هم مورد قبول است.کتاب دیگری که ترجمه آن نیز موجود است و می تواند به عنوان منبع این درس قرار گیرد کتاب "اصول و مبانی امنیت شبکه کاربردها و استانداردها" آقای استالینگ است که این ترجمه از آن به تازگی منتشر شده است. تصویر جلد روی کتاب (اصلی) را می توانید در ادامه مشاهده کنید:


منبع اصلی مطلب : NOTEBOARD
برچسب ها : کتاب ,شبکه ,آموزشی ,ترجمه ,برنامه ,دانشجویان ,برنامه آموزشی ,عنوان منبع ,کتاب رمزنگاری ,نمره برای ,سرفصل مصوب
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

سایت : برنامه آموزشی درس امنیت شبکه - مقطع کارشناسی